Zapisy do naszych grup są prowadzone poprzez panel ActiveNow (zakładka ZAPISY NA ZAJĘCIA).

Dla nowych uczestników stworzyliśmy link do rejestracji.

‼️ REKRUTACJA DO GRUP SKS 400 ‼️
Zapisy do grup rozpoczną się w czwartek 15.09.2022
klasy 0-3 godzina 11.00
klasy 4-8 godzina 12.00
Pierwsze grupy powitamy na sali już w poniedziałek, 19.09.2022.
Zapisy dla osób, które już uczestniczyły w naszych zajęciach: poprzez panel ActiveNow (zakładka ZAPISY NA ZAJĘCIA).
NOWI UCZESTNICY: po wpisaniu do panelu ActiveNow wszystkich grup, zostanie wygenerowany link do zapisów wyłącznie dla NOWYCH uczniów. Będzie on opublikowany na facebooku oraz na naszej stronie internetowej.
Aby zwiększyć szansę uczestniczenia w zajęciach osobom nowym, w klasach 1-3,
utrzymujemy ubiegłoroczną umowę o akceptacji zgłoszeń wyłącznie do 2 grup.
Naszym ubiegłorocznym Eskaesiakom ponownie przypominamy o konieczności zaktualizowania danych dziecka w panelu ActiveNow (KLASA, ROZMIAR) oraz sprawdzenia stanu rozliczeń za ubiegły rok szkolny. Zaległości na koncie mogą wydłużyć rekrutację do czasu zaksięgowania zaległych składek członkowskich. Zaległości zaksięgowane na naszym koncie do godziny 18.00 zostaną wpisane do panelu ActiveNow jeszcze przed rekrutacją.
Prosimy nie wysyłać potwierdzeń wpłat.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zapisie, prosimy zapoznać się z regulaminem do dostępnym na naszej stronie internetowej.
Ilość miejsc ograniczona, podczas rekrutacji nadal decyduje kolejność zgłoszeń, jednak prosimy pamiętać, że miejsca w grupach zwalniają się każdego dnia. Jeśli będzie konieczność, postaramy się stworzyć dodatkowe grupy. Rozważamy również, od października, umożliwienie zapisów na listy rezerwowe.
Opisy prowadzonych zajęć znajdują się na naszej stronie internetowej www.sks400.pl

Wszyscy nowi Uczestnicy oraz Członkowie Klubu SKS400, którzy jeszcze nie dostarczyli dokumentów członkowskich zobowiązani są do dostarczenia ich na pierwsze zajęcia SKS400. Druki do pobrania na dole strony. Jest to warunek konieczny uczestnictwa w zajęciach.

Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na naszym profilu na facebooku. Tam będziemy publikować informacje dotyczące zapisów, grup, zdjęcia z zajęć oraz wszelkie sprawy dotyczące Klubu SKS400.

obszar działania

SKS400 działa na terenie SP400 w Warszawie